Jump to content
Welcome to - Have fun!!

Plângere admin Street cs kpy


Recommended Posts

Salut ! Eram pe harta de_amr și eram sus ca și CT pe căsuța aia de lângă tunelul pe unde vin tero. Și ma uitam în afara la iesirea din tunel. Ei bine, street îmi da slay dupa ce omor unu, apoi eu ii zic de ce ca este legal, e ca și cum as fi pe o cutie sus, iar runda următoarea îmi da ban... chiar e prostie. Rambo a și zis ieri ca este voie pe case și faze de genul asta.  

20250201_200208.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...