Stefan RulsStaaessSte Posted February 1, 2025 Share Posted February 1, 2025 Salut ! Eram pe harta de_amr și eram sus ca și CT pe căsuța aia de lângă tunelul pe unde vin tero. Și ma uitam în afara la iesirea din tunel. Ei bine, street îmi da slay dupa ce omor unu, apoi eu ii zic de ce ca este legal, e ca și cum as fi pe o cutie sus, iar runda următoarea îmi da ban... chiar e prostie. Rambo a și zis ieri ca este voie pe case și faze de genul asta. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.