Jump to content
Welcome to - Have fun!!

Cred ca am facut o greșeală


Recommended Posts

Salutare. Am făcut o greșeală căci nu mi-am făcut cont la timp pe acest forum (my bad- sorry) și mă trezesc că nu pot intra pe server pentru că iau kick. Îmi zice că întâi trebuie să mă loghez cu numele înainte de a putea folosi chat-ul. Nu am putut cere ajutorul unui admin așa că am decis să scriu aici pentru a primi îndrumare pentru recuperarea contului. Nickname-ul este Jim Beam. Suspectez că mi s-a furat contul.

Cum pot demonstra că sunt posesorul real al acestui cont?... pentru că înțeleg că pot  exista îndoieli cu privirea la veridicitatea celor susținute.

Vă rog să mă ajutați.

Toate cele bune.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...